94
ŞUBE
Hakkımızda

Yaşamda insanın sahip olması gereken önemli birkaç şey vardır. Birlik ve beraberlik duygusu da bunlardan biridir. Kurumlar içerisinde kaliteli hizmete ulaşmak için bu duygu vazgeçilmez bir unsurdur. Biz, Seyhanlar Ailesi olarak geleneklerimizden kopmadan, ilke ve değerlerimize sahip çıkarak bu beraberlik duygusunu her zaman yaşıyor ve yaşatıyoruz. Çalışanlarımızla daima "biz" duygusunu yaşatmaya özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki; sizlere en iyi hizmeti ve kaliteyi sunabildiğimiz sürece sektörümüzde güçlü ve ilkeli olabileceğiz. Siz değerli müşterilerimiz için Seyhanlar Marketçilik ekibini; pratik ve çok yönlü düşünebilen, sorunlara çözüm üretme konusunda başarılı, görev ve sorumluluklarını bilerek davranan, iletişimi kuvvetli ve saygı çerçevesini asla aşmayan kişilerden seçtik.

Seyhanlar Marketçilik, kaliteli ve sağlıklı ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için kurulmuştur. Sizin mağazamızdan memnun ayrılmanız bizim en temel ilkemizdir. Sizlerle birlikteliğimizin 30 yılı aşkın süredir devam etmesi de memnuniyetinizin göstergesidir. Bunu başarmak için hepimiz titizlikle çalıştık. Hep güler yüzle sizi karşılamaya özen gösterdik. En geniş ürün çeşitliliğini sağladık. Mağazamızın ve çalışanlarımızın temizliğine ve hijyenine her zaman dikkat ettik.

Sizlerle iletişimimizde ölçülü ve saygılı davranmayı ilke edindik. Şimdi de iletişimimizi daha da kuvvetlendirmek için, bu siteyi sizlere sunuyoruz. Bizi daha iyi tanımak, ihtiyaç duyduğunuz bilgileri edinmek, keyifli zaman geçirerek günün yorgunluğunu atmak, yeniliklerden haberdar olmak, Bursa ve Türkiye hakkında bilmediklerinizi öğrenmek, sizlerin de sesini duyurabileceği bir yayına sahip olmak, perakendecilik hakkında merak ettiklerinizi okumak ve daha pek çok şey için bu site rehberiniz olacak. Sizlerle olan her türlü bağ bizi daha da güçlendirir ve daha iyi hizmet vermek için enerji sağlar. Biz Seyhanlar Ailesi olarak bilginin insan yaşamındaki önem ve değerin farkındayız. Bu nedenle sevdiklerimize verebileceğimiz en güzel hediyenin bilgi olduğunu düşünüyoruz ve bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Siz bizim için değerlisiniz.

Bizler köklü bir kurum olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için hem personeli, hem mağazalarımızı yeniliyor ve geliştiriyor, hem de personelimizin eğitimine önem veriyoruz. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren kurumların geleceğe güvenle yolculuk edebileceğinin farkındayız. Çalışanlarımızın enerjisi ve dinamiğiyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyarız. Yaşamınızda kaliteden ödün vermemenizi temenni eder, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim...

TURGUT SEYHAN VE KARDEŞLERİ SAN. TİC. LTD ŞTİ.KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ BİLGİLENDİRME METNİ

TURGUT SEYHAN VE KARDEŞLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususunun önemini bilmekte ve gizliliğin korunması konusunda azami özen göstermekteyiz.

Kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından sağlanan hizmet ve Şirketimizin ticari faaliyetlerine bağlı olarak; doğrudan ya da dolaylı yöntemlerle, Şirketimiz birimleri ve ofisler, Topluluk Şirketleri, internet sitesi, sosyal medya mecraları, mobil uygulamalar ve benzeri vasıtalarla sözlü, yazılı ya da elektronik olarak toplanabilecektir. Şirketimiz ve Topluluk Şirketlerimizin sunduğu ürün ve hizmetlerden yararlandığınız müddetçe oluşturularak ve güncellenerek kişisel verileriniz işlenebilecektir.

Şirketimiz ile ticari iş ve işlemlerin kurulması, yürütülebilmesi ve geliştirilebilmesi amaçlarıyla 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında paylaştığınız bilgileriniz Şirketimizde kayıt altına alınacak ve söz konusu işlemlerinizin yürütülmesi için gerektiğinde bize yardımcı olan üçüncü taraf bilgi işlemcilere, finansal kurumlara ya da diğer üçüncü taraf hizmet tedarikçilerine aktarılabilecektir.

Şirketimizde kayıt altına alınan bilgileriniz 6698 Sayılı Kanun hükümleri doğrultusundagerekli ve makul tüm önlemlerle korunacaktır. İşbu web sitesinde veya başka biçimde tarafımıza bilgi verdiğinizde bilgilerinizin yukarıda belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasına açık biçimde onay vermiş olursunuz.

Kişisel bilgilerinişlenmesi bakımından veri sorumlusu TURGUT SEYHAN VE KARDEŞLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ..olup; aşağıdaki konularda ayrıntılı bilgi ve taleplerinizikimliğinizi tespit edici gerekli bilgiler ile KVK Kanunu’nun 11. maddesinde belirtilen haklardan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi; www.seyhanlar.com. ve www.seyhanekspres.com adresindeki formu doldurarak, formun imzalı bir nüshasını Bademli Mah. Asma Cad. No:14 Mudanya/ BURSA adresine bizzat elden iletebilir, noter kanalıyla veya KVK Kanunu’nda belirtilen diğer yöntemler ile gönderebilir veya ilgili formu info@seyhanlar.comadresine güvenli elektronik imzalı olarak iletebilirsiniz.

- Kişisel nitelikteki bilgilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
- Bilgilerinizin hangi amaçlarla işlendiğini ve bilgilerinizin o amaçlar doğrultusunda kullanıp kullanılmadığını öğrenme,
- Yurt içinde veya yurt dışında kişisel bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
- Kişisel bilgilerinizin eksik veya yanlış işlendiğini düşünüyorsanız bunların düzeltilmesini isteme,
- Kişisel bilgilerinizin işlenme amaçlarının artık ortadan kalkmış olduğunu düşünüyorsanız söz konusu bilgilerin silinmesini ya da yok edilmesini talep etme,
- Kişisel nitelikteki bilgilerinizin otomatik araçlarla işlenmesinin sizin için doğurduğu olumsuz sonuçlar varsa bunlara itiraz etme,
- Bilgilerinizin yasal olmayan yollarla işlendiğini düşünüyorsanız bunun sonucu olarak maruz kaldığınız zarar ziyanın tazmin edilmesini talep etme.

Saygılarımızla..